archives

EC News

Current issue:
Nr. 43

 
 

News

EC Engineering wiarygodnym partnerem w biznesie

Już po raz drugi firma otrzymała Certyfikat Wiarygodności biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland firmom o najwyższej kondycji finansowej według oceny analityków D&B.

12.11.2014
 

IRIS - Kolejny certyfikat jakości EC Engineering

W sierpniu br. zakończył się audyt firmy dając EC Engineering prawo do posługiwania się certyfikatem jakości IRIS. IRIS (International Railway Industry Standard) jest międzynarodowym standardem przeznaczonym dla przemysłu kolejowego.

12.11.2014
 

Pierwszy polski pantograf niesymetryczny od 20 lat

Skonstruowaliśmy i wyprodukowaliśmy pantograf 160EC dostosowany do polskich warunków eksploatacyjnych Odbierak może być używany w pojazdach o dopuszczalnej prędkości 160 km/h i napięciu znamionowym 3 kV. Ślizgacz wyposażony jest w listwy aluminiowe z nakładkami z kompozytu węglowego dostarczane przez Morgan Carbon.

12.11.2014
 

Nowa firma na liście partnerów EC Test Systems

Firma EC Test Systems z przyjemnością pragnie Państwu przedstawić swojego nowego partnera – belgijską firmę Fibre Optic Sensors and Sensing Systems – producenta rozwiązań do monitoringu konstrukcji opartego o czujniki światłowodowe. W oparciu o doświadczenie i wiedze naszego kooperanta oraz współpracujących z nami ekspertów, EC Test Systems jest w stanie dostarczyć systemy monitoringu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji.

12.11.2014
 
 

The Capital Group