numery archiwalne

EC News

EC NEWS jest kwartalnikiem grupy ukazującym się od czerwca 2003 roku.

Przeczytaj aktualny numer: Numer 46

 

Konferencje

EC Grupa oferując najnowocześniejsze technologie (i w tym zakresie usługi), a także szeroką gamę produktów (sprzęt i oprogramowanie), wspiera swych Klientów aktualnych i przyszłych wiedzą na interesujące ich tematy.

Organizujemy szkolenia, seminaria, konferencje ze wszystkich reprezentowanych przez nas dziedzin, dostosowane do życzeń i potrzeb Klienta. W jego zakładzie pracy, bądź w innym miejscu, np. atrakcyjnym ośrodku w rekreacyjnych miejscowościach.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom szkoleń i konferencji organizowanych w przeciągu mijającego roku. Wszystkim gościom organizowanych przez nas szkoleń i konferencji serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniach. Liczymy, iż wiedza jaka - także dzięki Państwu - została poszerzona, będzie nadal rozwijana w toku kolejnych imprez przygotowanych w nadchodzącym roku. Zapraszamy do odwiedzania działu Konferencje i szkolenia, gdzie na bieżąco będziemy Państwa informować i podejmowanych działaniach.

Prosimy o kontakt, jeśli chcieliby Państwo poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę z dziedzin, które nas wspólnie interesują. Chętnie coś zaproponujemy.