numery archiwalne

EC News

EC NEWS jest kwartalnikiem grupy ukazującym się od czerwca 2003 roku.

Przeczytaj aktualny numer: Numer 46

 

Nagrody

ENERGOCONTROL sp. z o.o. Gazelą Biznesu 2005

Energocontrol został zaliczony do najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, rankingu "Gazel Biznesu 2005", czyli prestiżowego grona przedsiębiorstw, które nie tylko osiągają dobre wyniki finansowe oraz dynamicznie się rozwijają, ale również są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Gazela Biznesu 2005

Wyróżnienie w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego 2005

Konkurs im. inż. Ernesta Malinowskiego na najciekawszy wyrób i innowacjE techniczną stosowaną w kolejnictwie. Firma EC Engineering wchodząca w skład Grupy Energocontrol otrzymała w 2005 roku wyróżnienie za projekt elektryczny zespołu Trakcyjnego "HALNY".

Nagroda Gospodarcza Wojewody Małopolskiego 2005

Firma Energocontrol wnosi ogromny wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarki regionu. Działania te zostały zauważone przez władze samorządowe Województwa Małopolskiego. Efektem tego jest przyznanie firmie Energocontrol Nagrody Gospodarczej Wojewody Małopolskiego.

Działalność charytatywna w ramach akcji Serce za Serce 2004

Kilkuletnie wsparcie firmy Energocontrol dla akcji charytatywnej nie pozostało niezauważone. Niedawno firma otrzymała medal i dyplom "Serce za Serce 2004" za długoletnią współpracę, za serce i zaangażowanie w sprawy ludzi potrzebujących pomocy.